Количество
Цена
Описание
Чорапите за еднократна употреба са за лична или професионална употреба. Чорапите с 25 гр крем са предназначени за омекотяване на кожичките и овлажняване на кожата. Колагенът в състава на емулсията осигурява еластичност на кожата. Кератиновите аминокиселини укрепват нокътната плочка. Екстрактът от лотос омекотява кожата и избелва ноктите.
Комплектът съдържа 2 чорапа!
Срок на годност: 24 месеца
Как се използва?
Обуйте чорапа и го фиксирайте със специална лепенка. Масажирайте петите и областта около ноктите. Оставете го за 10-15 минути. Внимателно отрежете горната част на чорапа близо до всеки пръст. Третирайте кутикулата без да сваляте чорапа. След приключване на процедурата, свалете чорапа за еднократна употреба и масажирайте останалата емулсия в кожата с масажни движения.
Видео за продукта
Публикуването на коментари е достъпно за регистрираните потребители. Моля, направете регистрация в сайта или влезте с паролата си, ако имате такава!
Вход Регистрация
Регистрирай се за нашия бюлетин и получи 5% отстъпка за първата си поръчка! Важи за клиенти, който НЯМАТ регистрация на сайта!
Коментари